Внутрішня безпека

Правова інформація. Діловий інстинкт

Внутрішня безпека

В результаті збільшення зацікавленості Клієнтів у виявленні та попередженні службових зловживань та корпоративних злочинів внутрішня безпека стала окремим самостійним напрямком діяльності ВІАН. 

За умов сьогодення, коли способи та схеми корпоративних злочинів набули витонченості та непередбачуваності, особливо важливим для безпеки бізнесу є запровадження внутрішньої безпеки .

Проведення відповідних заходів є дієвим способом виявлення та попередження службових зловживань, які можуть завдати значної шкоди іміджу компанії та призвести до суттєвих фінансових збитків. Метою таких заходів є встановлення потенційних іміджевих, корупційних ризиків компанії та фактів відмивання грошових коштів, шахрайств або крадіжок, пов’язаних з матеріальними активами або інтелектуальною власністю компанії.

При здійсненні заходів внутрішньої безпеки наша служба залучає до співпраці перевірених партнерів – спеціалістів з фінансових питань, питань ведення бухгалтерського обліку, а також ІТ-спеціалістів, для виявлення обставин, що пов’язані з шахрайськими діями, та які намагались приховати.

Послуги ВІАН щодо внутрішньої безпеки включають в себе, але не обмежуються наступними:

  • проведення корпоративних розслідувань;
  • виявлення прихованих конфліктів інтересів між інтересами компанії та пов’язаними особами, контрагентами;
  • аналіз системи операційної діяльності та створення попереджувальних процедур та інструментів для запобігання зловживанням;
  • виявлення корупційних ризиків та управління ними;
  • проведення юридичного аудиту контрагентів та договірних відносин на предмет наявності корупційних схем або прихованих фінансових операцій або прихованих операцій з активами;
  • перевірка діяльності компанії на предмет наявності корупційних схем чи обставин, які можуть спровокувати корупційні дії;
  • розробка системи внутрішніх процедур: кодекс корпоративного управління, розподіл повноважень, процедури прийняття рішень, політики компанії щодо благодійних внесків, спонсорства, процедури роботи з посередниками (агенти та інші представники);
  • проведення перевірок правил, процедур, політик компанії на предмет відповідності міжнародним антикорупційним вимогами та загальноприйнятим практикам.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності