Судове представництво

Правова інформація. Діловий інстинкт

Судове представництво

          Юридична фірма «ВІАН» є компетентним учасником ринку юридичних компаній в області надання послуг з врегулювання у судовому порядку спорів різного характеру і складності.

          Досвідчені адвокати фірми здійснюють належне представництво інтересів клієнтів на всіх стадіях процесу вирішення спорів – від досудового врегулювання до судового розгляду. Наші спеціалісти мають значний досвід представництва наших довірителів в судах всіх юрисдикцій і рівнів.

          Поєднання професійних умінь у різних галузях права та досвіду відносин з національними судами дає можливість нашим фахівцям розробляти інноваційні та дієві тактики правового захисту прав і свобод клієнтів, що дозволяє досягати оптимальних результатів у вирішенні суперечок.

          Практика вирішення спорів включає досвід захисту інтересів клієнтів у спорах між суб’єктами всіх існуючих в Україні відносин.

          Значна частина судових справ стосується спорів, що виникають з  земельних відносин, договірних зобов’язань, відносин з податковою службою, рішень органів місцевого самоврядування, трудових відносин та ін.

Наші послуги

Статті по темі

Супровід виконавчого провадження

29.09.2020

Виконання судового рішення суду будучи кінцевою метою (успішного) судового процесу, як правило, може виявитись досить складним.

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності