Спадщина

Правова інформація. Діловий інстинкт

Спадщина

          Одним з напрямків діяльності ВІАН є допомога у всіх процесах, що стосуються переоформлення майна після смерті родичів. Ми розуміємо, наскільки важко морально і фізично займатися оформленням спадщини. Ми намагаємося максимально полегшити для Вас процедуру збору документів, ведення спадкової справи, отримання свідоцтв про смерть. Всю і технічну, і правову роботу ми зробимо за Вас. 

          У разі необхідності, наші юристи представлять Ваші інтереси в суді будь-якої інстанції у спорах про спадщину. Це і визнання заповіту недійсним, і заперечення спадщини з різних причин, і встановлення факту прийняття спадщини і будь-які інші судові справи.

          Процедура вступу в спадщину складна, по-перше, збиранням необхідних документів, перелік яких змінюється в кожному конкретному випадку, а по-друге обмеженням у часі, встановленим законом. 

          Спадкоємці повинні встигнути зробити певні дії у той проміжок часу, який вказаний в законодавчих актах. 

          Безпосередньо на прийомі наші юристи пояснять Вам всю процедуру прийняття спадщини, підкажуть, які дії необхідно зробити якнайшвидше, дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

          Після прийому та укладення договору наші співробітники негайно приступають до роботи, дозбирають всі необхідні документи, звернуться до нотаріуса, в інші відповідні органи та інстанції, якщо потрібно складуть позовну заяву і звернуться до суду.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності