Представництво

Правова інформація. Діловий інстинкт

Представництво Ваших інтересів

У кожного в житті можуть бути ситуації, коли потрібна юридична допомога. Часто в зоні ризику бувають водії, адже ми не плануємо аварійні ситуації, але ніхто від них не застрахований. Охоронці в розважальних закладах, ресторанах, кафе, дискотеках теж є в зоні ризику, оскільки ніколи не знаєш, що очікувати від компанії на підпитку. Ми не можемо бути впевненими, в тому, що правоохоронні органи, поліція, поліцейські не затримають вас або ваш автомобіль, транспортний засіб без законних підстав, або проведуть особистий обшук, обшук особистих речей або квартири чи житлового будинку де ви проживаєте. В таких випадках швидкий вступ адвоката у справу на ваш захист буде дуже дієвим, а іноді може виявитись визначальним. Але як ви можете забезпечити швидкий захист ваших прав адвокатом? Якщо виникає конфліктна ситуація, одночасно виникає купа питань, на які треба терміново знайти відповідь. Одне із таких питань – пошук адвоката. Однак, як показує практика, дуже часто в стресових ситуаціях людина не здатна мислити виважено, холоднокровно. Психологія людини, що опинилась в складних обставинах, є дуже нестабільною та вразливою. Часто людина починає шукати виправдання, коли їх шукати не потрібно, або думає, що сама здатна захистите себе не маючи на це відповідних знань в кримінальному праві та не розуміючи тонкощі процедурних питань кримінального процесу. Саме на таких тонкощах досвідчені оперативні співробітники та слідчі люблять «ловити» простаків та «вішати» на них те, чого людина насправді не робила.

У разі затримання та доставлення до поліції у вас не буде часу вибрати досвідченого адвоката, та й не у кожної людини в телефоні записаний номер телефона гарного, досвідченого адвоката. Обираючи адвоката зараз, ви маєте змогу в спокійному режимі вибрати декількох адвокатів, вивчити їх діяльність та спеціалізацію, поспілкуватись з кожним з адвокатів, почитати відгуки в інтернеті, запитати у знайомих, порівняти ціну за годину роботи адвоката в Херсоні, тобто зробити максимальну кількість дій для того, та оцінити та вибрати найкращого адвоката.

Юридичний офіс «ВІАН» пропонує підписати з адвокатом офісу договір про надання правових послуг. Вам не потрібно нічого платити, Ви просто будете знати, що у вас є персональний адвокат, який негайно прийде на допомогу у разі, якщо виникне потреба. Ви одразу можете заявляти, наприклад, поліцейському, що маєте свого адвоката. А якщо потреба в адвокатові не виникне – це дуже добре, нехай ніколи й не виникає, у будь-якому разі Ви нічого не втрачаєте, а тільки підсилюєте свій захист, заздалегідь піклуючись про себе.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності