Податкові спори

Правова інформація. Діловий інстинкт

Податки

Заснувавши у 2011 році юридичний офіс «Віан», ми відразу ж долучили до складу співробітників юристів з податкового права, адже питань і звернень стосовно податків дуже багато. 

За даними Міжнародної фінансової корпорації, в Україні одна з найскладніших систем оподаткування, тому юридичні особи та фізичні особи-підприємці постійно стикаються з необхідністю отримати консультацію з питань оподаткування. 

Податкові юристи нашого офісу консультують клієнтів найчастіше з питань, з якими, можливо, стикнулися і ви:

 • вам прийшов запит із податкового органу, і ви не знаєте, як діяти;
 • ще до початку господарської діяльності хочете оцінити можливі ризики та вибрати систему оподаткування, яка підійде саме вашому бізнесу;
  вам потрібно перейти з однієї системи оподаткування на іншу;
 • виникла необхідність оптимізувати оподаткування;
 • раніше не мали справ із податковим законодавством, а для ведення бізнесу вам необхідні такі знання;
 • ви не впевнені, чи правильними є ваші дії;
 • не можете самостійно впоратися із податковим аудитом.
Усі ці питання потребують ґрунтовних знань, підтверджених роками практики. Буде недостатньо лише прочитати загальні рекомендації чи поради для всіх, адже для кожного виду діяльності є свої правила та нюанси. Для економії свого часу та коштів радимо звернутися за послугами податкового юриста.
 Послуги податкового юриста нашого офісу включають:
 • представництво інтересів у державних органах, у тому числі органах фіскальної служби та митних органах;
 • податковий аудит (для цього ми підберемо для Вас найкращих податкових аудиторів);
 • допомогу у створенні нового підприємства, аналіз можливих податкових ризиків;
 • оптимізацію оподаткування;
 • допомогу у вирішенні податкових спорів;
 • супровід при проведенні податкових перевірок;
 • допомогу у відшкодуванні ПДВ і т.д.

При зверненні до юристів з податкових питань ви можете отримати усну чи письмову консультацію. Щоб отримати усну консультацію податкового юриста, можна зателефонувати за номерами: +38 (050) 758 45 59 або +38 (050) 494 97 37 і попередньо домовитися про зустріч в офісі або завітати за адресою: вул. І.Кулика,31, корп.6, оф.2 м. Херсон. Зазвичай ми просимо взяти із собою необхідну податкову документацію, щоб відразу детально вивчити питання.

Для отримання письмової консультації юриста з податкових справ потрібно надіслати запит, скориставшись формою на сайті Особиста консультація, написати питання, яке бажаєте обговорити, а також ваші контактні дані. За необхідності, ми просимо надати потрібну документацію.

Юристи з податкового права аналізують інформацію та документи, надають вичерпну консультацію.

Якщо потрібна допомога юриста з податкових спорів, то ми надаємо такі послуги: юридичний супровід податкових перевірок; аналіз рішень податкових органів на предмет їх відповідності чинному законодавству; оскарження рішень податкових органів за результатами податкової перевірки; оскарження дій (бездіяльності) податкових органів; захист від кримінальної відповідальності платників податків та ін.

Адвокати з податкових спорів шукають оптимально компромісне рішення, щоб у досудовому порядку вирішити питання. Професійно доносять позицію клієнта до працівників податкових органів. Коли немає можливості мирно врегулювати конфлікт адвокати з податків представляють інтереси клієнта у суді і самостійно формуємо усі документи для участі в процесі.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності