Кримінально-правовий захист

Правова інформація. Діловий інстинкт

Кримінально-правовий захист

          Практика захисту у кримінальних справах, які стосуються службової діяльності, у ВІАН започаткована на вимогу часу і включає ряд послуг з вирішення питань, що мають кримінальну проблематику.

          Адвокати-практики мають належну теоретичну підготовку і значний досвід супроводження кримінальних справ різного рівня складності. Зокрема, вони здатні забезпечити розробку тактики і стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного у кримінальному процесі; підготовку, подання та супровід позову у кримінальних справах, збір доказів, підготовку процесуальних документів; оскарження дій уповноважених осіб, оскарження вироків тощо.

          Велику частку справ в практиці кримінального права становить представництво інтересів клієнтів під час розслідування службових злочинів. Розуміння різних сфер права сприяє дієвому захисту фахівцями служби інтересів державних службовців, топ-менеджерів та працівників приватних підприємств на всіх етапах оскарження безпідставних обвинувачень та слідчого провадження.

          Ми маємо досвід захисту інтересів клієнтів у службових злочинах, що пов’язані з обвинуваченнями у хабарництві, розтраті коштів, шахрайстві, ухиленні від сплати податків, підробці документів, перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності