Корпоративні відносини

Правова інформація. Діловий інстинкт

Корпоративні відносини

Практика корпоративного права – одна із ключових практик ВІАН, що включає в себе супроводження створення, обслуговування та реструктуризацію бізнесу.

Сфера компетенцій нашої служби з питань корпоративного права включає консультування щодо вибору найбільш ефективної організаційно-правової форми для відкриття бізнесу в Україні, створення юридичних осіб, відкриття представництв та філіалів, підготовку установчих документів, отримання дозвільної документації.

Ми надаємо юридичну підтримку в ході створення спільних підприємств і компаній з управління активами, громадських організацій, а також супроводжуємо інвестиційні проекти «під ключ», включаючи питання структурування корпоративних фінансів і укладення трудових договорів з топ-менеджментом та з найманим персоналом.

Юристи служби мають значний досвід у заснуванні та придбанні компаній.

Наші партнерські відносини з провідними юридичними компаніями дають нам можливість супроводжувати М&A угоди як на національному, так і міжнародному ринках.

Професійна команда юристів фірми має практичний досвід супроводу міжнародних угод. Оптимальна схема управління бізнесом розробляється нашими фахівцями у тісній співпраці з клієнтом та у відповідності до сфери діяльності і бізнес-середовища компанії і обов’язково враховує стратегічні цілі та інтереси клієнта.

В умовах економічної нестабільності значний досвід та глибоке розуміння проблеми клієнта набувають особливо важливого значення, саме тому ми постійно відслідковуємо й інформуємо наших клієнтів про всі зміни українського та міжнародного законодавства.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності