Допомога при ДТП

Правова інформація. Діловий інстинкт

Допомога при ДТП

          Чи потрібен юрист при ДТП?

          Уявіть, – людина потрапила в ДТП. Уповноважений орган відкрив провадження за цим фактом.

          Усвідомивши, що відбулося, учасник ДТП задаєтеся питанням: «А що далі?».

          Як правило людина, яка безпосередньо опинилася у складній ситуації шукає порад. Обійшовши знайомих та друзів, належної підтримки не знайшлося. І тут учасник ДТП згадує про юристів і знову йде за порадами до знайомих. Одні говорять, що юрист – це марна трата грошей, інші – наполягають на тому, що юрист необхідний.

          Слід пам’ятати, що за кожною справою стоїть конкретне матеріальне або немайнове благо, оберігати яке держава зобов’язана тільки формально. Завдання системи – якомога швидше позбутися від вашої справи, а відповідно і Вас самих, передавши справу якомога швидше (зіпхнувши) в іншу інстанцію.

          Що стосується складних справ, то навіть досвідчені адвокати, як і лікарі, не соромляться звертатися один до одного за допомогою, якщо мова йде про вузьку спеціалізацію. Юридична суперечка, як можна зазначити, змагальний процес, являє свого роду бій. У ньому немає явних бойових дій (хоча бувають і такі справи, що впору детективний роман писати), але є досить жорстке зіткнення інтересів. Як відомо, поодинці не воюють. Тому, на нашу думку, наймати юриста потрібно завжди, хоча б для консультацій, якщо Вам не байдужий результат процесу. Тільки спільними зусиллями можна максимально наблизити день успіху.

          У той же час є і виключення коли юрист Вам не потрібен. Ось вони:

          1) при згадуванні про ДТП Ви почуваєтеся впевнено, Ви добре мислите, усвідомлюєте все що відбувається, у Вас не тремтять руки; Ви впевнені, достатньо обізнані у законодавстві України і самостійно зможете захистити свої права та інтереси;

         2) Ви впевнені, що праві на 100 % і витрати на юриста – це зайва трата коштів;

          3) Ви впевнені, що маєте «знайомства» і краще дати хабар кому треба, аніж оплатити послуги юриста;

         4) Ви впевнені, що витрати на юриста – це зайві витрати, які ні до чого не приведуть незалежно від того винні Ви у ДТП чи ні.

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності