Договірне право

Правова інформація. Діловий інстинкт

Договірне право

          До нас – юристів по договорам – можна звернутися за розробкою контракту, в якому будуть враховані положення чинного законодавства і Ваші побажання, коли потрібно зафіксувати домовленості з контрагентом, юридично оформити з ним взаємовідносини і захистити свої права та інтереси в процесі виконання договору сторонами.

         Послуги у сфері договірної роботи включають наступне:
 • підготовка проектів договорів;
 • аналіз існуючих договорів (контракти, додаткові угоди тощо) на відповідність нормам права;
 • підготовка протоколів розбіжностей, внесення змін до договору;
 • супровід переговорного процесу;

          Спеціалісти юридичного офісу ВІАН допоможуть Вам у аналізі договорів, нададуть консультації щодо правових аспектів договору, запропонують варіанти і шляхи для їх реалізації. Ми зробимо все можливе для мінімізації негативних наслідків у договірних відносинах з Вашими контрагентами.

 

          Договірні відносини у господарській діяльності підприємства посідають особливе місце. До діяльності  з договорами  входить підготовка проектів договорів, подальший контроль за їх виконанням, а також аналіз результатів їх виконання. Укладені договори мають відповідати положенням нормативно-правових актів і повністю охоплювати всі правовідносини між договірними сторонами. Оформлення договорів також може мати свої затверджені та уніфіковані типові форми.

          Грамотно підготовлений договір – це запорука успішного досягнення мети і завдань, а також ефективного захисту прав і законних інтересів у випадку виникнення спірних ситуацій, як у позасудовому та і у судовому порядку.

          Договір є найважливішим засобом правового регулювання майнових і відповідних немайнових правовідносин, що виникають між їх учасниками.

          Успішне ведення підприємницької діяльності в значній мірі залежить від  того, наскільки укладений договір відповідає чинному законодавству та захищає інтереси сторін.

          Договірне право — це сфера юриспруденції, яка регулює укладання договорів, їх виконання та формування способу правового захисту у разі порушень. Договори — важлива та невід’ємна частина підприємницької діяльності. Юристи по договорам допомагають клієнтам вести бізнес на вигідних умовах: роз’яснюють усі пункти документів, а коли виникають суперечки за договором, допомагають вирішити їх на користь свого клієнта.

          Мінімальні зусилля, економія часу, уникнення непотрібних конфліктів і непередбачених витрат – користь, яку ви отримаєте, звернувшись в юридичний офіс «Віан».

          Ось як відбувається складання договору:

 • при первинній консультації обговорюються усі особливості договору, клієнт надає всю необхідну інформацію;
 • вирішується, який вид угоди буде складено, розглядаються вже існуючі угоди, права та обов’язки сторін та обговорюються їх можливі зміни;
 • юрист складає проект документа;
 • клієнт перевіряє документ, коментує можливі правки;
 • юрист по договірному праву вносить фінальні зміни, клієнт забирає паперовий варіант договору або отримує електронний варіант на свою пошту;
 • можливе доопрацювання договору, якщо контрагент також вноситиме до нього правки.
         Наші спеціалісти по договірному праву допоможуть вам з: 
 • договором купівлі-продажу, 
 • договором поставки, міни, дарування, переведення боргу, 
 • установчим договором, 
 • договором позики, кредитним, депозитним, 
 • договором про надання послуг, оренди, лізингу, страхування
 • та багатьма іншими видами договорів.
 
           Якщо у вас вже є договір, який ви використовували, або на якому наполягає ваш контрагент, але ви не знаєте, чи захищає цей документ ваші інтереси, чи несе в собі додаткові ризики, тоді правильним рішенням буде звернутися за послугою юридичного аналізу договору. Юридичний аналіз договору – це перевірка його форми та змісту на відповідність чинному законодавству. Аналіз також передбачає виявлення ризиків в договорі, які можуть виникнути при його виконанні чи невиконанні.
          Правовий аналіз договору відбувається в такі етапи:
 • перевірка договору юристом (включає в себе аналіз умов контракту з урахуванням останніх змін до чинного законодавства, оцінку ефективності основних положень договору);
 • виявлення ризиків в договорі;
 • розробка стратегії по зниженню ризиків;
 • роз’яснення усіх нюансів клієнту, рекомендацій щодо внесення змін або вже внесені зміни, адаптовані під вимоги клієнта;
 • внесення остаточних змін після висновків та узгоджених із клієнтом рекомендацій.
           Незалежно від того, чи це аналіз договору оренди, аналіз договору надання послуг, чи аналіз договору купівлі-продажу, ви можете бути впевнені, що наші юристи по договорам з досвідом роботи більше 20 років допоможуть вам розібратися з усіма тонкощами складання договору, захистять ваші інтереси та допоможуть уникнути ризиків.
 
          Телефонуйте за номерами +38 050 758 45 59 або +38 050 49 49 737, щоб домовитись про дату і час зустрічі з юристом. Звертайтеся безпосередньо в офіс юридичної компанії ВІАН, який знаходиться за адресою: місто Херсон, вулиця І. Кулика 31, корпус 6, офіс 2. 
         Договір – життєво важлива частина існування кожного підприємства, організації, приватної особи. Тому довіряти складання та перевірку договорів необхідно тільки професіоналам!
 

Наші послуги

Статті по темі

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності