Шлюбний договір (контракт)​

Шлюбний договір (контракт)​

Про ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР (КОНТРАКТ).

Шлюбний контракт це обопільна угода про взаємні права і обов’язки до шлюбу, в шлюбі, а так само в разі розірвання шлюбу (ст. 92 СК України).
Шлюбний контракт може регулювати тільки майнові і прямо пов’язані з ними відносини.
В Україні для укладення шлюбного контракту встановлюється обов’язкова нотаріальна форма. За бажанням сторін шлюбний контракт може укладатись в присутності свідків. Шлюбний контракт може включати положення про зміну його умов в ході спільного життя подружжя. Такі зміни можуть бути внесені за згодою сторін під час шлюбу, наприклад, договором про внесення змін та доповнень до шлюбного договору (контракту) в тому ж порядку, який передбачений для укладення шлюбного контракту, тобто нотаріально.

Про послугу із супроводу укладення шлюбного договору (КОНТРАКТУ):
Послуга включає наступні процедури: 1. отримання необхідної інформації від сторін, ознайомлення з наданими документами, умовами, побажаннями, розробка шлюбного договору (контракту);
2. аналіз наданого проекту шлюбного договору на відповідність законодавству, відображення реальних взаємовідносин сторін, наявності неврегульованих моментів, подвійних трактувань і т.п. або розробка нового шлюбного договору;
3. супровід підписання договору сторонами та його нотаріального посвідчення.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ:
Вартість послуги залежить від складності підготовчої роботи і обсягу документа. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГИ 1. Узгодження обсягу та терміну робіт. 2. Вивчення ситуації та документів, складання шлюбного договору. 3. Підготовка документа і передача замовнику на узгодження. 4. Супровід підписання договору сторонами та його нотаріального посвідчення.

Наші послуги

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Юридичне право

29.09.2020

Открытие для Вас компании

Читати...

Відгуки клієнтів

Податкові спори20.05.2018
Read More
"До останнього не вірив, що cправу в суді можна виграти. Але ж виграли. Дякую юристам ЮФ "ВІАН", Коваленко Віталію."

справа № 821/1430/17 «Про скасування штрафу в розмірі 50 000 грн. за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Власник мережі аптек ТОВ «ВІО-ФАРМ», Олександр Сидоренко, м. Олешки
Податкові спори15.03.2017
Read More
"Дякую ЮФ «ВІАН», Коваленко Віталію за виграш в суді."

справа № 821/27/17 «Про скасування штрафу в розмірі 61 000 грн. за недотримання термінів реєстрації податкових накладних»

власник компанії-перевізника ТОВ «ТРІАДА-ІНВЕСТ», Олександр Василенко, м. Херсон
Житлові спори10.03.2020
Read More
"Дякуємо адвокату Андрію Іващенку за обґрунтовану правову позицію у суді, що дозволило отримати позитивне рішення та зняти з реєстрації особу, яка давно виселилася з квартири."

Володимир Шкіль, м. Херсон
Договірне право24.01.2018
Read More
"Замовляли в юридичній фірмі «ВІАН» правовий висновок щодо юридичних тонкощів з питань законності укладання договору оренди вантажного транспорту між фізичною особою- підприємцем (орендодавець) та юридичною особою без нотаріального посвідчення. Також нам розробили шаблон договору перевезення. Результатом аналізу та шаблоном договору задоволені, допомогли оперативно та якісно."

директор компанії-перевізника ТОВ «СІДД ТРАНС», Сергій Осінній, м. Херсон
Житлові спори14.10.2019
Read More
"«Програли» справу у суді першої та апеляційної інстанції. Я зневірилася і гадала, що втратила свою ½ частину будинку. Однак, я мало знепритомніла, коли почула у слухавці голос свого представника адвоката Андрія Іващенка про те, що касаційний суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції і визнав мене співвласником будинку. Дуже вдячна Андрію Іващенку за досягнення поставленої мети."

cправа № 665/363/17 про визнання спільною сумісною власністю будинку

Олена Скричевська, смт. Чаплинка, Херсонська область
Шлюб і сім'я14.10.2019
Read More
"Дуже вдячний адвокатові Андрію Іващенку за організацію проведеної разом з партнерами роботу, що дозволило місце проживання дітей, визначити разом зі мною у позасудовому порядку."

Сергій Томенчук, с. Круглоозерка, Голопристанський район
Previous
Next

Звортній зв'язок

100% гарантія конфіденційності